Karaman Silvermat Etiket

Karaman Silvermat Etiket | Karaman Silvermat Etiket Fiyatları | Karaman Silvermat Etiket Özellikleri | Karaman Silvermat Etiket Yazıcı | Karaman Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Karaman Silver Mat Etiket | Karaman Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Karaman silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir karaman etiket türüdür. Genellikle kitap ve karaman barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Karaman silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun karaman etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan karaman silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Karaman silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Karaman silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Karaman silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Karaman silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Karaman silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Karaman etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Karaman silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman silvermat etiket, karaman termal etiket, karaman silver mat etiketler, karaman mat etiketler, karaman silver mat etiket fiyatları, karaman etiket fiyatları, karaman şeffaf etiket fiyatları, karaman silver mat barkod etiketi, karaman barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner