Karaman Chromolux Etiket

Karaman Chromolux Etiket | Karaman Chromolux Etiket Nedir | Karaman Chromolux Etiket Fiyatları | Karaman Chromolux Etiket Baskı | Karaman Kromolüks Etiket | Karaman Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Karaman Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Karaman chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Karaman chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan karaman chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan karaman kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı karaman chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Karaman chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Karaman chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve karaman kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Karaman choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Karaman choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel karaman etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman etiket, karaman etiket fiyatları, karaman barkod etiket fiyatları, karaman baskılı etiket fiyatları, karaman barkod, karaman rulo etiket fiyatları, karaman barkod fiyatları, karaman rulo etiket, karaman yapışkanlı etiket, karaman barkod sistemi, karaman barkod okuyucu, karaman barkod okuyucu fiyatları, karaman koli etiketi, karaman tekstil etiketi, karaman saten etiket, karaman metal etiket, karaman mat pp etiket, karaman mat pe etiket, karaman etiket baskı, karaman mat polietilen etiket, karaman lazer etiket, karaman boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner