CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Karaman Baskılı Ambalaj Kağıdı

Karaman Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Karaman Baskılı Ambalaj Kağıtları | Karaman Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Karaman Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Karaman Baskılı Kağıt | Karaman Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Karaman Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Karaman baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Karaman ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Karaman ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk karaman flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan karaman ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Karaman baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Karaman ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Karaman baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma karaman baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm karaman ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman baskılı ambalaj kağıdı, karaman baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, karaman baskılı ambalaj kağıdı, karaman ambalaj kağıdı, firma karaman baskılı ambalaj kağıdı, karaman askılı paket ambalaj kağıdı, karaman askılı kese kağıdı, karaman ülfit kağıt, karaman ambalaj kağıdı satın al, kraft karaman ambalaj kağıdı fiyatlarıkaraman ambalaj kağıdı baskı, karaman ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner