Karaman Eko Termal Etiket

Karaman Eko Termal Etiket | Karaman Eko Termal Etiket Fiyatları | Karaman Eko Termal Kağıt | Karaman Termal Etiketler | Karaman Eco Termal Etiket Nedir | Karaman Top Termal Etiket | Karaman Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Karaman eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Karaman eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için karaman etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu karaman etiket en karaman ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Karaman eko termal etiket fiyatları ve karaman eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan karaman eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Karaman eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Karaman termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Karaman ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Karaman etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman termal etiket, karaman etiket karaman , karaman boş etiketkaraman eco etiket, karaman etiket fiyatları, karaman eko termal etiket, karaman etiket, karaman eco termal etiket fiyatları, karaman sıra numarası etiketi, karaman ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner