CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Karaman Baskılı Pide Kutusu

Karaman Baskılı Pide Kutusu | Karaman Pide Kutusu Fiyatları |Karaman Pide Kutusu  |Karaman Pide Kutusu Ölçüleri | Karaman Pide Kutusu İmalatı | Karaman Hazır Pide Kutusu | Karaman Pide Ve Lahmacun Kutusu | Karaman Pide Kutuları | Karaman Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, karaman baklava kutusu, pizza kutusu,karaman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Karaman baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Karaman baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Karaman baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Karaman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Karaman pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı karaman pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Karaman baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Karaman pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Karaman baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için karaman pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel karaman pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman baskılı pide kutusu, karaman pide kutusu fiyatları, karaman pide kutusu imalatı, karaman pide kutusu , karaman baskılı pide kutusu fiyatları, karaman baskılı ambalajlar, karaman pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner