Karaman Polietilen Opak Etiket

Karaman Polietilen Opak Etiket | Karaman Opak Pe Polietilen Etiket | Karaman Opak Polietilen Etiket | Karaman Opak Etiket | Karaman Opak Etiket Fiyatları | Karaman Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Karaman Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Karaman opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Karaman opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta karaman opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir karaman etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Karaman opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Karaman polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız karaman barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Karaman polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve karaman opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman polietilen etiket, karaman polietilen opak etiket, karaman opak etiket fiyatları, karaman opak etiket, karaman opak polietilen (pe) etiket, karaman sembol etiket, karaman polietilen pe etiket, karaman opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner