Karaman Güvenlik Etiketi

Karaman Güvenlik Etiketi | Karaman Garanti Etiketi | Karaman Güvenlik Etiketleri | Karaman Etiket | Karaman Alarm Etiketi | Karaman Güvenlik Etiketi Fiyat | Karaman Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Karaman garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan karaman güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya karaman kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan karaman güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi karaman olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket karaman kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Karaman güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel karaman güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman garanti etiketi, karaman güvenlik etiketi, karaman etiket, karaman kırılgan etiket fiyatları, karaman termal etiket, eko etiket karaman , karaman güvenlik etiket fiyatları, karaman emniyet etiketi, karaman garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi karaman .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner