Karaman Lamine Termal Etiket

Karaman Lamine Termal Etiket | Karaman Lamine Termal Etiket Fiyatları | Karaman Lamine Termal Etiket Nedir | Karaman Lamine Termal Barkod Etiketi | Karaman Termal Etiketler | Karaman Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Karaman lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Karaman lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Karaman lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Karaman lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen karaman etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda karaman termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer karaman etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan karaman lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Karaman termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Karaman lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Karaman etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Karaman lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Karaman lamine termal etiket nedir? Lamine karaman termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel karaman lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman lamine etiket, karaman termal etiket, karaman top etiket, karaman ribonsuz baskı, karaman baskılı etiket, karaman renkli termal etiket, karaman lamine termal barkod etiketi, karaman kuşe etiket, karaman termal etiket boyutları, karaman boş etiket, karaman termal etiket fiyatları, karaman lamine etiketler, karaman eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner