Karaman Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Karaman | Karaman Mini Diş Seti | Karaman Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Karaman | Traş Seti | Karaman Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Karaman otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri karaman ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  karaman otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Karaman otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Karaman otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti karaman  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları karaman ve karaman  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman traş seti, traş seti fiyatları karaman , karaman buklet traş seti, otel traş setleri karaman , kutulu traş setleri, karaman otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri karaman , kutulu buklet traş seti karaman .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner