CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Karaman Baskılı Pizza Kutusu

Karaman Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Karaman Pizza Kutuları | Karaman Pizza Kutusu Fiyatları | Karaman Pizza Kutusu | Karaman Pizza Kutusu İmalat | Karaman Pizza Kutusu Ölçüleri | Karaman Pizza Kutusu Fiyatları | Karaman Baskısız Pizza Kutusu | Karaman Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, karaman baklava kutusu, karaman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Karaman baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Karaman baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Karaman baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Karaman baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Karaman baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Karaman pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Karaman pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Karaman askılı pizza kutusu fiyatları ile karaman pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Karaman baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla karaman baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman baskılı pizza kutusu, karaman pizza kutuları, karaman basklı kutular, karaman baskılı pizza kutusu fiyatları, karaman pizza kutusu fiyatları, karaman pizza kutusu imalatı, karaman pizza kutusu, karaman baskılı pizza kutusu satışı, karaman baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner