Karaman Mat Polipropilen Etiket

Karaman Mat Polipropilen Etiket | Karaman Pp Etiket | Karaman Mat Etiket | Karaman Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Karaman Polipropilen Ürünler | Karaman Sembol Barkod Etiket | Karaman Mat Pp Etiket | Karaman Barkod Sistemleri | Karaman Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Karaman mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Karaman polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Karaman pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Karaman mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Karaman at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Karaman mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Karaman mat pp etiket karaman opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman mat etiket, karaman opak pp, karaman mat ppkaraman boş etiket, karaman termal etiket fiyatları, karaman şeffaf pp, karaman mat polipropilen, karaman etiket, etiket karaman , ribon karaman , karekod okuyucu karaman , polipropilen, karaman polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner