CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Karaman Baskılı Pasta Kutusu

Karaman Baskılı Pasta Kutuları | Karaman Pasta Kutusu | Karaman Pasta Kutusu Fiyatları | Karaman Baskısız Pasta Kutusu | Karaman Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Karaman Pasta Kutusu Baskılı | Karaman Pasta Kutusu Siparişi | Karaman Baskılı Kutu | Karaman Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Karaman pasta kutusu, karaman baklava kutusu, karaman pizza kutusu, karaman lahmacun kutusu, karaman pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Karaman baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Karaman baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Karaman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı karaman pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Karaman baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Karaman Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Karaman baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için karaman pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel karaman pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karaman baskılı pasta kutusu, karaman baskılı pasta kutusu fiyatları, karaman pasta kutuları, karaman pasta kutusu fiyatları, karaman pasta kutusu imalatı, karaman baskılı pasta kutusu ve fiyatı, karaman ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner